Klej anaerobowy, do gwintów

LOCTITE 243 5ml

Szczegóły produktu:

LOCTITE 243 jest średniej wytrzymałości produktem do zabezpieczania połączeń gwintowych, który uszczelnia i zabezpiecza nakrętki i śruby, aby uniemożliwić ich poluzowanie w wyniku uderzeń i wstrząsów.

LOCTITE® 243 to uniwersalny produkt do zabezpieczania połączeń gwintowych, który zapewnia średniej wytrzymałości połączenie. LOCTITE 243 działa na wszystkich metalach, również na podłożach pasywnych, takich jak stal nierdzewna, aluminium, powierzchnie platerowane. Jest odporny na mniejsze zanieczyszczenia olejem przemysłowym, np. olejem silnikowym, olejem zapobiegającym korozji i cieczą chłodząco-smarującą.

  • Zapobiega samoodkręcaniu się części poddawanym drganiom, takim jak śruby mocujące pomp, skrzyń biegów lub pras

  • Działa na wszystkich metalach, również na substratach pasywnych (np. stali nierdzewnej, aluminium i powierzchniach platerowanych)

  • Cechuje się tolerancją na lekkie zanieczyszczenia olejami przemysłowymi, np. olejami silnikowymi, olejami zapobiegającymi korozji i chłodziwami

  • Umożliwia demontaż przy użyciu narzędzi ręcznych w celu dokonania przeglądu

  • Atest P1 NSF Nr: 123000
Kolor:
Niebieski
Pojemność:
5ml
Rodzaj opakowania:
blister
Przeznaczenie:
Metale
Wytrzymałość:
Średnia
Minimalna temperatura pracy [°C]:
-55
Maksymalna temperatura pracy [°C]:
180
Maksymalny rozmiar gwintu:
M36
Czas ustalania dla miedzi:
5 min.
Czas ustalania dla stali:
10 min.
Czas ustalania dla stali nierdzewnej:
10 min.
Atest:
NSF
Jedn. mag.:
szt

Loctite to wiodąca, światowa marka klejów, uszczelniaczy i produktów do przygotowania powierzchni. Wykorzystując przełomowe technologie, oferujemy wysoce skuteczne rozwiązania oraz bardziej wydajne, trwałe i wytrzymałe kleje, które pozwalają ludziom i maszynom uwalniać ich nieograniczony potencjał. Dowiedz się więcej na temat naszego szerokiego asortymentu produktów do najtrudniejszych aplikacji przemysłowych. 

Loading...